O nas

Położenie

Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Wiktoria położonego z dala od miejskiego zgiełku, w zabytkowej części Szczawnicy tj. w dawnej osadzie flisackiej nad rzeką Grajcarek, tuż u podnóża Pienin. Położenie pokoi gwarantuje szybki dostęp do największych atrakcji Szczawnicy: znajdujemy się tuż obok promenady nad rzeką Grajcarek, nieopodal przystani kończącej spływ Dunajcem oraz w niedalekiej odległości od Pienińskiego Parku Narodowego. W sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze oraz restauracje i wypożyczalnie rowerów.

Doskonałe miejsce do wycieczek rowerowych – zwłaszcza przepiękna trasa wzdłuż przełomu Dunajca do Czerwonego Klasztoru na Słowacji, czy też trasa do sąsiedzkiego Krościenka n/Dunajcem.
Jeżeli natomiast jesteś wędrownikiem, to będzie to dla Ciebie idealna baza wypadowa do wycieczek górskich – 15 min spacerkiem do początku malowniczej trasy na Sokolicę i Trzy Korony, a jeśli wolisz po prostu pospacerować – nasz dom znajduje się tuż przy początku promenady nad Grajcarkiem.

Standard

Na terenie jednej posesji posiadamy dwa domy z komfortowymi pokojami gościnnymi, w których oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Każdy z pokoi posiada łazienkę, balkon, odbiornik TV SAT, bezpłatne WIFI, czajnik, sztućce i podstawowe naczynia oraz do dyspozycji aneks kuchenny z mikrofalą, kuchenką elektryczną i lodówką. Bezpłatne miejsce parkingowe na terenie posesji.

Uwagi dla Państwa:

- doba rozpoczyna się o 14 - tej w dniu przyjazdu, a kończy o 10:30 - tej w dniu wyjazdu,
- do ceny za nocleg doliczana jest opłata uzdrowiskowa,
- płatność za pobyt w dniu przyjazdu,
- wewnątrz budynków obowiązuje bezwzględny zakaz palenia,
- przepraszamy, ale zwierzątka domowe muszą pozostać w domu,
- przy dłuższych pobytach udzielamy rabatu,
- dla dzieci do lat 5 oferujemy zniżki.